قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در سایت تصفیه آسا

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در سایت تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در سایت تصفیه آسا

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در سایت تصفیه آسا

خرید آب تصفیه کن تایوانی نیازمند بررسی نکات و راهنمایی هایی قبل از خرید میباشد که به آن میپردازیم. بسیاری از فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب با ارائه قیمت تصفیه آب تایوانی ارزان سعی در فریب مشتری را داشته و دستگاه مونتاژ ایران با کیفیت پایین به شما عرضه خواهند کرد که تنها یک متخصص توانایی تشخیص تفاوت کیفیت یک دستگاه اصلی از تقلبی با کیفیت پایین را داراست.

کارشناسان فروش تصفیه آسا، قبل از خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده اند تا هر زمان از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل به شما مشاوره فروش ارائه نمایند. شما عزیزان میتوانید با تماس با کارشناسان تصفیه آسا، بودجه مدنظر خود برای خرید دستگاه و نیاز خود از یک دستگاه را توضیح داده تا با بررسی کارشناسان طبق نظر و صلاحدید شما بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و مناسب ترین گزینه ها به شما معرفی گردد.

دستگاه تصفیه آب مینروا

آب تصفیه کن، به طور مستقیم با سلامت بدن انسان در ارتباط است. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید تا توضیحات کامل در رابطه با عملکرد و هر آنچه که یک خریدار تصفیه آب خانگی نیاز است بداند به شما توضیح داده شود.

خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی

از دیگر خدمات ارزنده شرکت تصفیه آسا، امکان خرید قسطی با شرایط بسیار ویژه برای ساکنین تهران و کرج میباشد. مدارک لازم برای فروش اقساطی تصفیه آب، تنها عکس کارت ملی و برگ چک صیادی برای استعلام حساب از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

امکان خرید نقد و اقساط تا 10 ماه برای شما عزیزان فراهم میباشد.

شرکت تصفیه آسا معتبرترین مرکز خرید اینترنتی تصفیه آب در ایران با بیش از یک دهه سابقه تخصصی طولانی به عرضه و فروش آنلاین انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب میپردازد. بدون شک ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب با افزایش آلاینده های غیر طبیعی و شیمیایی محلول در آب آلوده شهری روز به روز افزایش میابد. آب آلوده شهری سرشار از انواع نیترات، نیتریت، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین، آرسنیک و آلومینیوم است که هر کدام به نوبه خود میتوانند بخشی از فعالیت درست و اصولی بدن انسان را مختل نموده و موجب بیماری و حتی ایجاد سرطان در بدن انسان گردند. آب مایع حیات است و بیشترین مصرف خوراکی بدن انسان در طول روز آب نوشیدنی است. بیش از 300 بیماری مختلف از دسته بیماری های گوارشی بر اثر آب آلوده میتوانند در کوتاه مدت و بلند مدت سلامت بدن انسان را به خطر بیاندازند. برای مثال کلر موجود در آب آشامیدنی در کوتاه مدت اثرات خود را بر روی پوست و موی بدن انسان گذاشته و موجب چروک شدن پوست و ریزش مو میگردد. یا آلومینیوم محلول در آب موجب آلزایمر زودرس در طولانی مدت میشود و بر روی عصب های مغز انسان تاثیرات اختلال آمیز دارد. بهترین راه برای جلوگیری از بیماری های ناشی از آلودگی آب، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی است که در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا با ارائه یک فروشگاه آنلاین کامل ترین و انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی را بدون نیاز به مراجعه حضوری شما با خدمات ارزنده نصب و ارسال رایگان در اختیارتان قرار میدهد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی سایت تصفیه آسا

بدون شک بهترین تصفیه آب خانگی در ایران، برند مینروا تایوان Minerva بوده که در مدل های شش مرحله ای معدنی ساز، هفت مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی، هشت مرحله ای اکسیژن ساز و هشت مرحله ای فرابنفش لامپ یو وی دار عرضه میگردند. این دستگاه ها از سیستم اسمز معکوس Reverse Osmosis برای تصفیه ی آب آشامیدنی استفاده نموده و بهترین سختی آب برای آشامیدن را در اختیار شما قرار میدهند. مشخصات و قیمت انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی و فیلترهای تصفیه آب در صفحه هر محصول قید شده که میتوانید در زیر مشاهده نمایید. برای این که بهتر در رابطه با این که دستگاه تصفیه آب چیست و چه کاری انجام میدهد اطلاع داشته باشید عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی را به صورت مختصر برای شما توضیح میدهیم. مراحل اول دوم سوم که به ترتیب فیلترها تصفیه آب، پلی پروپیلن، کربن فعال گرانول و کربن بلاک نام دارند فیلترهای سه گانه پیش تصفیه میباشند و املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای و املاح بزرگتر از 5 میکرون به همراه کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را از آب آشامیدنی حذف و تصفیه مینمایند. فیلتر ممبران مرحله چهارم، در انواع مدل های دستگاه آب تصفیه کن مینروا، ممبران فیلمتک Filmtec سیزده لایه ریزبافت ساخت شرکت داو Dow و یک فیلتر آمریکایی تحت لیسانس تولید شده در تایوان میباشد که قلب اصلی دستگاه را تشکیل داده و توانایی حذف ریزترین املاح مضر موجود در آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را داراست. فیلتر پست کربن خطی، به بهبود طعم، رنگ و بوی آب آشامیدنی میپردازد و فیلتر مرحله ششم مینرال، یک فیلتر معدنی ساز بوده که املاح معدنی مفیدی همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات را در آب آشامیدنی حفظ میکند. فیلتر مرحله هفتم با افزایش سطح ph آب آشامیدنی آن را به آب یونیزه قلیایی تبدیل نموده و به آب خواص قوی آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی میدهد. فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز آنتی باکتریال با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی باکتری های مضر موجود در آب را تصفیه میکند. البته برخی از دستگاه های تصفیه آب فرابنفش نیز با بهره گیری از لامپ یو وی اشعه ماورابنفش آب را انگل زدایی و میکروب زدایی میکنند که برای آب چاه خانگی مناسب بوده و برای منازل آب شهری استفاده نمیشوند.

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

روش اسمز معکوس Reverse Osmosis System یک تکنولوژی تحت لیسانس آمریکا میباشد، به صورت زیرسینکی استفاده میشود که در مراحل ابتدایی فیلترهای پیش تصفیه اول تا سوم، املاح درشت آب آشامیدنی و کلر و کلرامین موجود در آب را تصفیه می نماید. تمام برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه ی آب آشامیدنی منازل استفاده مینمایند. در مرحله چهارم با استفاده از فیلتر اسمز معکوس ممبران Memberane که یک فیلتر بسیار ریزبافت است املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و… که مضرات جبران ناپذیری همچون بیماری های سرطانزا برای بدن انسان به ارمغان می آورند را از آب جدا نموده و به پساب فاضلاب هدایت مینماید. مرحله پنجم بو، طعم، رنگ آب تصفیه شده را بهبود میبخشد. مرحله ششم مینرال املاح معدنی مفید همچون کلسیم و منیزیم را به آب اضافه مینماید. مرحله هفتم با افزایش سطح ph آب آشامیدنی آن را یونیزه قلیایی مینماید. مرحله هشتم با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی به حذف باکتریهای مضر موجود در آب آشامیدنی میپردازد و در نهایت آب با سختی پایین استاندارد سلامت بدن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. رنج قیمت آب تصفیه کن تایوانی اصل در این دستگاه ها در بازار از یک میلیون و پانصد هزار تومان تا 4 میلیون و پانصد هزار تومان بسته به کیفیت و کشور تولید کننده متغییر است.

مشاوره و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

نکات مهم و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌تواند ما را در انتخاب بهترین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی یاری نمایند و قطعا فاکتورهای بسیار زیادی را می‌شود برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل و انتخاب دستگاه تصفیه آب در نظر گرفت. بورس فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج و سراسر ایران دارای تنوع بیش از 70 برند و مارک مختلف هستند. البته مارک‌های معروف تصفیه آب خانگی شناخته شده در این بین نیز می‌باشند و امتحان خود را در جهت افزایش کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری پس داده‌اند، که امروز به معرفی بهترین برند دستگاه آب تصفیه کن خانگی در ایران خواهیم پرداخت. همچنین شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره خرید آب تصفیه کن خانگی با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا به صورت 24 ساعته هفت روز هفته تماس حاصل فرمایید تا بهترین گزینه‌ها را به شما عزیزان طبق نیاز و محل زندگی شما معرفی نمایند. طبق بررسی‌هایی که توسط کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا در بازه زمانی مختلف صورت می‌گیرد، سختی آب آشامیدنی لوله کشی شهری تهران کرج و سراسر ایران در بسیاری از مناطق بالای 250 است. بهترین سختی آب برای آشامیدن در سازمان جهانی بهداشت NSF بین 30 الی 90 می‌باشد که هر دستگاه تصفیه کننده آبی توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا حد استاندارد و نرمال را ندارد؛ پس چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و دستگاه تصفیه آب حانگی چی بخریم تا توانایی تصفیه کامل آب آشامیدنی را داشته باشد؟

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در میان بیش از 60 مارک از انواع دستگاه ها و سیستم های تصفیه کننده آب آشامیدنی گردآوری و معرفی شده اند تا شما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران را انتخاب و خریداری نمایید. آب آشامیدنی لوله کشی شهری در تهران، اصفهان، شیراز، اهواز، بوشهر، مشهد و سراسر شهرهای کشور ایران دارای رسوبات و نیترات و نیتریت فراوان است که ضررهای زیاد و جبران ناپذیری برای سلامت بدن انسان به همراه خواهند داشت. پیشنهاد میکنیم در صورتی که میخواهید انواع مدل های مختلف را به همراه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی و مشخصات فنی مشاهده نمایید به صفحه دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا مراجعه نموده و یا برای دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب میتوانید به صورت 24 ساعته هفت روز هفته در صفحه مشاوره با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید تا گزینه های معتبر به شما معرفی گردند.

طرز کار دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه است؟

آب تصفیه کن خانگی مینروا، در مدل های شش مرحله ای معدنی ساز، هفت مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی، هشت مرحله ای لامپ یو وی دار مناسب آب چاه و هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا عرضه و به فروش می‌رسند.

سیستم کلی دستگاه مینروا در مراحل اول دوم سوم، به حذف املاح درشت همچون شن و ماسه و گل و لای و حذف کلر از آب آشامیدنی می‌پردازد. املاح درشت حذف شده از آب آشامیدنی از بروز سنگ کلیه جلوگیری می‌کند ، ضمن این که کلر موجود در آب آشامیدنی لوله کشی شهری باعث ریزش مو و چروک شدن پوست و به طور کلی پیری زودرس می‌شود.

فیلتر مرحله سوم دستگاه مینروا Minerva علاوه بر حذف مواد جانبی کلر، به محافظت و جلوگیری از عبور املاح درشت و ورود به فیلتر اصلی ممبران تصفیه آب خانگی می‌پردازد که یک فیلتر بسیار ریز بافت و 13 لایه است. ممبران فیلمتک که قلب اصلی تصفیه کننده مینروا محسوب می‌شود توانایی حذف املاح مضری همچون نیترات، نیتریت و دیگر املاح سرطان‌زا را دارد.

این املاح بسیار ریز به علت عبور آب لوله کشی از آب های زیر زمینی و باران های اسیدی در آب در سطح زیاد یافت می‌شوند و تنها سیستمی که توانایی حذف این املاح را دارد، سیستم اسمز معکوس مینروا است. یکی از علل ضروری برای این که چرا باید آب تصفیه شده بخوریم؟ وجود نیترات زیاد در آب لوله کشی شهری است که یک ماده سرطان زا ماست و باید در آب آشامیدنی انسان به کمترین سطح خود برسد.

املاح بسیار مضر حذف شده توسط ممبران مینروا به فاضلاب هدایت می‌شود و آب تصفیه شده با سختی کمتر از 100 که استاندارد سلامت بدن انسان است به مخزن ذخیره دستگاه هدایت خواهد شد. مخزن ذخیره تصفیه آب مینروا، یک مخزن تحت فشار باد بوده که در صورت قطع برق یا آب آشامیدنی ، تا 12 لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده بدون افت فشار در اختیار شما قرار خواهد داد.

فیلتر پست کربن مینروا در مرحله پنجم به شیرین نمودن بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی می‌پردازد. فیلتر مینرال معدنی ساز با برگرداندن املاح مفید همچون کلسیم و منیزیم به آب آشامیدنی تصفیه شده از کاهش بیش از حد سختی آب جلوگیری می‌کند.

فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی در مرحله هفتم، با افزایش سطح ph آب آشامیدنی به آن خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی خواهد داد، در نظر داشته باشید که سطح ph آب آشامیدنی بین 7.5 الی 9 قرار می‌گیرد که کاملا برای بدن استاندارد و مفید است و علاوه بر مزایای استفاده از آب قلیایی، از ضررهای آب اسیدی ناشی از وجود زنگ لوله نیز در امان خواهید بود.

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز مینروا ، با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی یک آنتی باکتریال قوی برای حذف میکروب از آب آشامیدنی محسوب می‌شود.

سیستم اسمز معکوس مینروا Reverse Osmosis System یک سیستم پمپ و مخزن دار بوده که قوی ترین و بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در سراسر دنیا است و کیفیت آب آشامیدنی را مطابق سازمان جهانی بهداشت NSF و سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA تنظیم می‌کند.

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی پیشنهاد می‌شود که از شرکت های معتبر تصفیه آب همچون شرکت تصفیه آسا که سابقه تخصصی طولانی در این زمینه دارند استفاده نمایید. همچنین انتخاب دستگاه تصفیه آب اصلی با دارا بودن نماد اصالت همچون دستگاه های مینروا بسیار آسان و به صرفه است که خیال شما را از بابت خرید یک دستگاه تصفیه آب استاندارد و خوب راحت می‌کند .

ضمن این که می‌توانید در سایت تصفیه آسا، نظرات درباره دستگاه تصفیه آب مینروا را نیز که توسط مشتریان دیگر درج شده اند مشاهده نموده و با بررسی تمامی جوانب برند و مدل دستگاه مد نظر خود را انتخاب نمایید.

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا در رنج قیمت 3 میلیون تومان تا 4 میلیون و پانصد هزار تومان در بازار ایران عرضه می‌شود. شرکت تصفیه آسا www.tasfiyeasa.com نمایندگی انحصاری انواع دستگاه تصفیه آب مینروا در ایران بوده که به خدمات ارزنده نصب و ارسال رایگان، گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات، امکان خرید اقساطی تصفیه آب، اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب، پاسخگویی 24 ساعته می‌پردازد.

شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت مشاوره خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی با شماره های 02177167717 و 02177414306 به صورت 24 ساعته تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان فروش متخصص تصفیه آسا بهترین گزینه ها را درخواست کنید. کارشناسان تصفیه آسا با بررسی شرایط محل و میزان استفاده شما و نیاز شما از یک دستگاه تصفیه آب بهترین مدل و برند تصفیه آب موجود را به شما معرفی و ارائه می‌کنند.

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

بدون شک بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا، سیستم اسمز معکوس RO محسوب میشود. آب تصفیه کن مینروا Minerva در هر چهار مدل خانگی از سیستم اسمز معکوس بهره میگیرد اما اساس کار سیستم اسمز معکوس چیست و عملکرد آن چگونه است؟ طبق مقاله منتشر شده در سایت ویکی پدیا عملکرد سیستم Reverse Osmosis به شرح زیر است :

اسمز معکوس ( RO ) یک فرآیند تصفیه آب است که با استفاده از غشا یا ممبران اسمز معکوس خانگی که یک فیلتر تصفیه آب نفوذ ناپذیر محسوب میشود، یون ها، مولکول های مضر موجود در آب آشامیدنی و ذرات بزرگتر همچون رسوبات و شن و ماسه و گل و لای را از آب آشامیدنی جدا میکند. در اسمز معکوس، از فشار اعمال شده توسط پمپ تصفیه آب خانگی استفاده میشود تا این ذرات به درستی از آب آشامیدنی حذف شده و به پساب فاضلاب هدایت شوند. اسمز معکوس میتواند انواع بسیاری از گونه های شیمیایی محلول و معلق همچون باکتری های مضر را از آب آلوده تصفیه نموده و در تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی در سطح وسیع تر هم کاربرد دارد. ذرات کوچک مثل مولکول آب از لایه های ممبران عبور میکنند زیرا از ابعاد 0,0001 میکرون کوچکتر بوده و ذرات بزرگتر از آن همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، فلوراید و... از آب آشامیدنی تصفیه میگردند.

در تمام مدل های تصفیه آب مینروا Minerva که جزو برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میگردد از سیستم اسمز معکوس استفاده شده که کیفیت درجه یک و توانایی تصفیه بالایی دارند.

دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای بخریم؟

انواع مدل های تصفیه آب در مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و ایران، دستگاه های ۳ مرحله ای، ۵ مرحله ای، ۶ مرحله ای، ۷ مرحله ای، ۸ مرحله ای، ۹ مرحله ای، ۱۰ مرحله ای و ۱۱ مرحله ای میباشند که عرضه و به فروش میرسند. اما برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند بررسی نکات مهمی هستید تا دقیقا طبق نیاز خود به خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل پرداخته و بیش از حد لازم هزینه نکنید.

پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا بوده که برای منازل در سراسر ایران کاربرد دارد. برای آب چاه خانگی نیز بهترین مدل تصفیه آب مینروا، تصفیه آب فرابنفش ۸ مرحله ای لامپ یو وی دار است که به انگل زدایی و میکروب زدایی آب چاه پرداخته و آن را به خوبی به آب شرب تبدیل مینماید.

منبع : سایت تصفیه آب تصفیه آسا – دنیای اقتصاد – خبرگزاری yjc – تابناک – https://www.tasfiyeasa.com/blog


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای persianc.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:persianc.ir | نقشه سایت